adres

Zielona Góra, ul Drzewna 27/1

telefon

731-857-489

email

estimed.kontakt@gmail.com

tomasz zemleduch

dr n. med. specjalista kardiolog

Dr n. med. Tomasz Zemleduch:
– posiada 12 lat doświadczenia klinicznego
– pracuje w Pracowni Radiologii Zabiegowej Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze jako kardiolog inwazyjny
– w 2020 roku uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie kardiologii
– w 2021 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych za rozprawę doktorską: „Stężenie feniksyny (PNX) w osoczu pacjentów z przewlekłą niewydolnością serca z obniżoną frakcją wyrzutową.”
– w dorobku posiada liczne publikacje i wystąpienia na konferencjach naukowych.
Dr n. med. Tomasz Zemleduch to specjalista kardiolog, który posiada bogate doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń serca. Kardiologia to jego pasja, co w połączeniu z najnowszą wiedzą medyczną i zaawansowanymi technologiami, czyni go godnym zaufania ekspertem w tej dziedzinie.
Dr Zemleduch oferuje kompleksową opiekę kardiologiczną, obejmującą różne aspekty zdrowia serca. Od diagnozowania i leczenia choroby wieńcowej, nadciśnienia tętniczego, wysokiego poziomu cholesterolu, zaburzeń rytmu serca, choroby zastawek serca, kardiomiopatii po kardiologię interwencyjną.
Dr Zemleduch przykłada dużą wagę do edukacji pacjentów, dzieląc się wiedzą na temat zdrowego stylu życia i zapobiegania chorobom serca. Właściwe decyzje dotyczące diety, aktywności fizycznej i zarządzania stresem są niezwykle istotne by poprawić jakość życia oraz skuteczność terapii kardiologicznej.
Jeśli szukasz doświadczonego lekarza kardiologa, który zadba o Twoje serce z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, to znalazłeś właściwe miejsce!