adres

Zielona Góra, ul Drzewna 27/1

telefon

731-857-489

email

estimed.kontakt@gmail.com

piotr kimla

lekarz medycyny estetycznej
obesitolog

-posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami
-pracuje w Klinicznym Oddziale Chorób Wewnętrznych z Pododdziałami: Diabetologii, Endokrynologii i Gastroenterologii Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze
– w dorobku posiada publikacje naukowe, autorskie rozwiązania i wystąpienia na konferencjach naukowych
-ukończył Program Certyfikacji Lekarzy i Ośrodków Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości
– w trakcie studiów podyplomowych z Medycyny Estetycznej na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym
Dr Piotr Kimla medycyną estetyczną zajmuje się od kilku lat, jego główne zainteresowanie to medycyna przeciwstarzeniowa, która w połączeniu z wiedzą na temat zdrowego stylu życia, a także fizjologii człowieka pozwala na zapewnienie kompleksowej opieki w drodze do naturalnego i atrakcyjnego wyglądu.
Dr Kimla zajmuje się edukowaniem pacjentów na temat zdrowego żywienia, regularnej aktywności fizycznej i innych zagadnień wpływających na dobre zdrowie i samopoczucie.
Być na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi to priorytet dla tego lekarza. Kształcąc się na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym poszerza swoją wiedzę doskonaląc się pod okiem najlepszych specjalistów Medycyny Estetycznej w Polsce.
Dr Kimla ukończył Program Certyfikacji Lekarzy i Ośrodków Polskiego Towarzystwa Leczenia Otyłości, co pozwoliło mu na zdobycie najnowszej wiedzy na temat leczenia choroby otyłościowej i kierowania zespołem terapeutycznym.
Wygląd zewnętrzny jest odzwierciedleniem harmonijnego połączenia zdrowia, aktywności fizycznej, zdrowej żywności i zdrowia psychicznego.
Jeśli szukasz lekarza z holistycznym podejściem, którego priorytetem jest zachowanie indywidualności i naturalnego, zdrowego wyglądu pacjentów, to znalazłeś właściwe miejsce.