adres

Zielona Góra, ul Drzewna 27/1

telefon

731-857-489

email

estimed.kontakt@gmail.com

patrycja iwanicka

magister kosmetologii, trycholog

– ukończyła studia na kierunku Kosmetologia w Poznaniu
– doświadczenie zdobywała już w trakcie studiów w renomowanych klinkach w Poznaniu
– ukończyła wiele szkoleń z zakresu kosmetologii oraz trychologii
mgr Patrycja Iwanicka specjalizuje się w zabiegach (anti-aging, zwalczających m.in.: trądzik/przebarwienia/rumień). Podczas konsultacji układa plan pielęgnacyjny dla klienta, który zawiera listę dedykowanych kosmetyków, wskazówki pielęgnacyjne, zasady dbania o skórę. W jej ocenie działanie objawowe bez szczegółowej diagnostyki daje krótkofalowe rezultaty. Tworząc terapie zabiegowe/plany pielęgnacyjne skupia się na spersonalizowanym oraz holistycznym podejściu do problemu.
Drugą dziedziną, którą zajmuje się mgr Patrycja Iwanicka w EstiMed jest trychologia. Problemami z jakimi klienci mogą przyjść do gabinetu to: wypadanie włosów, łysienia, łupież, nadmiernie przetłuszczająca się skóra głowy, sucha/wrażliwa skóra głowy. Podczas konsultacji przeprowadza kompleksowy wywiad z klientem, za pomocą mikrokamery ocenia stan mieszków włosowych oraz skóry głowy. Po zapoznaniu się z problemem układa indywidualny plan pielęgnacji domowej, który zawiera, m.in.: dedykowaną listę kosmetyków do pielęgnacji domowej, kroki pielęgnacyjne, propozycję zabiegów.
Od początku swojej drogi zawodowej stawia na profesjonalizm. Przykłada ogromną wagę do relacji z klientami. Uważa, że indywidualne podejście do klienta, stworzenie planu pielęgnacji domowej oraz zabiegi profesjonalne są kluczem do sukcesu.
Kosmetologia i trychologia to jej zamiłowanie od 7 lat, nie przestaje rozwijać się w tych dziedzinach oraz jest na bieżąco z najnowszymi trendami.
Kierunkowe wykształcenie wyższe oraz zdobyte doświadczenie pozwoli kompleksowo zaopiekować się skórą oraz włosami.