adres

Zielona Góra, ul Drzewna 27/1

telefon

731-857-489

email

estimed.kontakt@gmail.com

monika kruszelnicka

dietetyk kliniczny

• wykładowca akademicki
• wieloletnie doświadczenie na stanowisku dietetyka klinicznego w Szpitalu Uniwersyteckim im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej
• prezes stowarzyszenia “Zdrowiem”
• członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki

Pani Monika Kruszelnicka jest dietetykiem klinicznym z wieloletnim doświadczeniem z zakresu wspomagania leczenia chorób oraz koordynowania programów żywieniowych poprzez dobór odpowiednich diet i planowanie diet specjalistycznych w
konkretnych jednostkach chorobowych. Pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze oraz prowadzi własną poradnię dietetyczną.
Na oddziałach klinicznych edukuje pacjentów z cukrzycą i we współpracy z lekarzami przygotowuje indywidualne zalecenia kliniczne w konkretnych jednostkach chorobowych . W pracy z pacjentem stosuje zasady holistyczne, a w indywidualnych zaleceniach wykorzystuje badania naukowe i własne doświadczenie zawodowe.

Ponieważ praca z pacjentem wymaga ciągłego dokształcania, poszerzania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji, bierze udział w licznych konferencjach i szkoleniach. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku „Dietetyka i Poradnictwo Żywieniowe”.

Jest osobą życzliwą i empatyczną; łatwo nawiązuje pozytywne relacje z pacjentami. Zgromadzone doświadczenie i wiedza pozwalają jej skutecznie realizować misję i przekładają się na poprawę zdrowia pacjentów.
Pasjonatka upowszechniania zasad zdrowego żywienia oraz wiedzy o prozdrowotnym stylu życia. Miłośniczka eksperymentalnego gotowania, sztuki kulinarnej, książek i ludzi stawia sobie stale nowe wyzwania i cele pozwalające na ciągły rozwój zawodowy.