adres

Zielona Góra, ul Drzewna 27/1

telefon

731-857-489

email

estimed.kontakt@gmail.com

dorota zemleduch

mgr dietetyki, dietetyk dziecięcy, trener

  • absolwentka trzech uczelni wyższych,
  • w 2017 r. w Poznaniu ukończyła studia na kierunku dietetyka,
  • specjalizacja w zakresie dietetyki w sporcie i odnowie biologicznej, 
  • dietetyk pediatryczny

Dietetyk z doświadczeniem w pracy z pacjentem indywidualnym oraz w pracy z całymi rodzinami.Prowadzi pacjentów/podopiecznych w sposób holistyczny, podążając z ich potrzebami. Od wielu lat prowadzi działalność na terenie Województwa Lubuskiego.

Alicja ukończyła szereg kursów związanych z żywieniem, dietoterapią, aktywnością fizyczną. Szkoli się i rozwija, bo sprawia jej to ogromną radość i jest motorem napędowym do dalszych działań.

Pomysłodawczyni Activ & Diet Academy. Przestrzeni edukacyjnej, warsztatowej i szkoleniowej, bezpośrednio związanej z wykonywanym zawodem.
Od niespełna 30 lat aktywnie związana ze środowiskiem sportowym. Treningi ogólnorozwojowe, sporty walki, treningi motoryczne czy gimnastyka korekcyjna, to tylko część aktywności, z którymi Alicja ma styczność każdego dnia.

Alicja Karwot-Sikora jestem instruktorem samoobrony i trenerem w LCL Klub Karate Nidan. Posiada stopień mistrzowski 1DAN ITKF. Jest instruktorem gimnastyki korekcyjnej, rekreacji ruchowej oraz instruktorem pierwszej pomocy.Przez te wszystkie lata uzbierała niezłą kolekcję nagród, wyróżnień i medali.

Uwielbia ruch. Aktywność fizyczna towarzyszy jej każdego dnia, podobnie jak właściwe nawyki żywieniowe.
Prywatnie, żona i mama niespełna 5 letniego energicznego przedszkolaka Olka